Сучасні двері серії Стайл Макс – модель Елегант 3. Комбінація дюна солано / бетон сніжний. Купити у Сумах з доставкою та встановленням
Модель: 2000000043951
Є в наявності
19192 грн
–
+
| Характеристики вхідних дверей | |
| Розмір дверей | 860/960х2050 мм |
| Вид | Вхідні в квартиру |
| Товщина полотна | 94 мм |
| Товщина коробу | 105 мм |
| Замки | Верхній сувальдний Kale 257 та нижній циліндровий Kale 252 |
| Товщина металу на полотні | 1.2 мм |
| Тип фасону | МДФ-МДФ |
| Поріг | Поріг з нержавіючої сталі |
